Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldıklarını bildirdi.

24 HAZİRAN 'DA ANAVATAN CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLİYOR.

Anavatan Partisi, Cumhur İttifakı'nı ve Erdoğan'ı gitsin de ülke ne hale düşerse düşsün' diye bir düşüncenin içinde olamaz."

Muhalefetteki cumhurbaşkanı adaylarını dinlediklerinde akıl tutulması yaşadıklarını aktaran Çelebi, "Hiç kimse çözümü konuşmuyor. Hiç kimse Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra ne yaparız diye konuşmuyor. Sadece diyorlar ki 'Recep Tayyip Erdoğan gitsin.' Peki o giderse devletin bekası ne olacak? Yaşadığımız süreçten ülkeyi nasıl kurtaracağız?" şeklinde konuştu.

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyarette bulunduklarını belirten Çelebi, "Bu ziyaretimizde, desteğimizi kendisine de iletme fırsatımız oldu. Görüşmemizde, yaşanılan süreci ve seçim dönemini çok yapıcı bir şekilde değerlendirdik. İnşallah ilk turda ben bu işin biteceğine inanıyorum. Türkiye'nin önünden seçim stresini ortadan kaldıracağız. Bu seçimden sonra da hep birlikte Türkiyemiz üzerine oynanan oyunların hepsini bozacağız. Cumhur İttifakı'nın yanındayız, Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındayız." dedi.

Diğer Haberler